Gürültülü azınlığın sessiz çığlığı: Headbang

Blue Jean, Laneth ve Non Serviam gibi rock ve metal kültürünün en önemli yayınlarına imza atan ekipten arşivlik bir kitap: Headbang.

Gürültülü azınlığın sessiz çığlığı: Headbang

Blue Jean, Laneth, Non Serviam gibi rock müziğe dair en gözde yayınlara imza atan ekip, Destek Yayınları’ndan ‘Headbang’ ile okurlara sesleniyor.

Metal ve rock dünyasının öncü grupları AC/DC, Judas Priest, Iron Maiden, Metallica gibi gruplar kitapta yer alıyor. 160 sayfalık kitap kolektif bir ekibin çalışması…

Kitapla ilgili Kanat Atkaya “Sert müzik, iyi dergi’ ekolüne kaldığımız yerden devam. Salla kafaları; salla, salla!” derken, Aylin Aslım, “Müzik dergilerini kadar özlediğimiz bir dönemde bu özen ve çaba çok değerli” ifadelerini kullandı. Pentagram’dan Cenk Ünnü ise “Rock ve metal kültürü için önemli bir kaynağın tekrar yayında olması umut verici. Gürültülü azınlığın sessiz çığlığı yeniden bizlerle” dedi.

headbang3 Robotlar solo mu atacak? Rock müzik yapan endüstriyel robotlar! İlginizi Çekebilir Robotlar solo mu atacak? Rock müzik yapan endüstriyel robotlar!