Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haftanın Kitapları
Haftanın Kitapları
Özkan Saçkan'dan haftanın kitapları
Özkan SAÇKAN
Kültür Sanat 12 Ağustos 2018 - 03:59

Özkan Saçkan / osackan@sozcum.com

En güzel şiirler

bir_mayisgunu_birakip_gittibeni_

‘Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Beni'… Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Şairin en güzel şiirlerini, bir başka usta şair Cevat Çapan'ın Türkçesiyle okuyacaksınız. (Kırmızı Kedi Yayınları)

Yazarın güncesi 

seni-seviyorum

Benian Çulhaoğlu'ndan ‘Seni Seviyorum Kore'… Bu kitap, tek başına yolculuk yapan bir gezgin, ressam ve yazarın güncesi. Yazar satır aralarında güvenli, eğlenceli ve ekonomik gezmenin ipuçlarını da veriyor. (Cinius Yayınları)

Çarpıcı anlatım

devrimnedir

Akif Manaf'tan ‘Devrim Nedir ve Nasıl Gerçekleştirilir?'… Eserde Karl Marx'ın devrim teorisinin insanlığı nasıl yanılttığı ve dünyayı değiştiren gerçek devrimin içsel olarak nasıl gerçekleştiği çarpıcı bir dille anlatılıyor. (Dahi Yayıncılık)

Herkes için yazıldı

ortak-hadigel

Özkan İrman'dan ‘Ortak Hadi Gel Batalım'… Bu kitap, girişimci ruha sahip, sadece matematiğe değil ortaklıkla ilgili duyguya da ihtiyaç duyan herkes için yazıldı. (Ceres Yayınları)

Son güncelleme: 07:59 - 12.08.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.