Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halkbank Türkiye’nin kültür haritasını çıkarıyor
Halkbank Türkiye’nin kültür haritasını çıkarıyor
Halkbank, yeni dijital kültür platformu Kültür ve Yaşam sitesini hayata geçirdi. Platform, Türkiye kültürünü tanıtmayı, unutulan değerleri hatırlatarak geniş bir arşivi genç kuşaklara sunmayı hedefliyor. 
Kültür Sanat 5 Temmuz 2017 - 10:58

Halkbank Türkiye'nin kültür ögelerini, yöresel yiyeceklerini, doğal güzelliklerini, müzik, sinema ve edebiyat gibi kültür yaşamının tüm bileşenlerini bir araya getirdi. Kulturveyasam.com adresinde faaliyete geçen Kültür ve Yaşam sitesi, geçmişin mirasını ve bugünün değerlerini gelecek kuşaklara aktararak yaşatmayı amaçlıyor. Yediden yetmişe herkese hitap eden sitede yer alan içerikler, liste formatıyla okurlarla buluşuyor.

SÜREKLİ YAŞAYAN VE GELİŞEN BİR PLATFORM

Projeyle ilgili bilgi veren Halkbank Kurumsal İletişim Daire Başkanı Neşet Dereli, “Kültür ve Yaşam sitesi uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir projeydi. Bu platformla ülkemizin zengin kültürünü tanıtmayı, unutulan değerleri hatırlatarak geniş bir arşivi genç kuşakların bilgisine sunmayı amaçlıyoruz. Platformu yeni içeriklerle sürekli yaşayan ve gelişen bir mecraya dönüştürmeyi arzu ediyoruz” dedi.