Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haluk Levent, 29 Ekim coşkusunu Samsun’da yaşadı
Haluk Levent, 29 Ekim coşkusunu Samsun’da yaşadı
AHBAP'ın kurucusu ve müzisyen Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Samsun'da Atakum Kent Meydanı'nda konser verdi.
Kültür Sanat 29 Ekim 2019 - 11:46

Samsun’da Cumhuriyetimizin 96’ıncı yaşının coşkusunu yaşayan Haluk Levent şarkıları ile binlerce Samsunluya eğlenceli anlar yaşattı.

Coşkulu bir şekilde geçen konseri seyirciler anbean telefonlara kaydetti. Samsun’a gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Levent, binlerce insanı karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemedi ve “Bu nasıl bir kalabalık, ben böyle bir şey görmedim. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun!” dedi.


Zaman zaman seyircilerin arasına inen Levent, dün doğum günü olan ve bundan 20 yıl önce kaybettiğimiz Ahmet Kaya’yı da unutmadı ve “Acı Çekmek Özgürlükse” şarkısını seslendirdi.

“ÖNÜMÜZDE CUMHURİYET KURULUŞ İLKELERİNİ ALALIM”

Twitter hesabından da bir paylaşım yapan Levent, “İnanılmaz bir gün! Birbirine zıt fikirlerin, twitlerden dolayı birbirlerini yiyenlerin ortak noktası olmuş Atatürk ve Cumhuriyet! Herkes, her görüş neredeyse onu paylaşıyor. O zaman bu kavga niye? Alalım önümüze Cumhuriyet kuruluş öyküsünü, ilkelerini.. Onu geliştirmeye çalışalım!” mesajını paylaştı.

Son güncelleme: 13:41 - 29.10.2019