Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haluk Levent duyurdu! Satın aldıkları 160 çadırdan 500 kişi yararlanacak
Haluk Levent duyurdu! Satın aldıkları 160 çadırdan 500 kişi yararlanacak
Elazığ’da meydana gelen depremin ardından yardım kampanyaları sürüyor. Ünlü sanatçı Haluk Levent de yardım kampanyasına katılan isimlerden oldu. 160 adet büyük çadır satın aldıklarını duyuran Levent, bu çadırları AFAD’a vereceklerini ve 500 kişinin faydalanacağını açıkladı.
Kültür Sanat 25 Ocak 2020 - 13:41

Haluk Levent, Elazığ’da gerçekleşen ve tüm Türkiye’yi sarsan depremin ardından, kurucusu olduğu AHBAP’ın da harekete geçtiğini açıkladı. AHBAP’ın AFAD ile birlikte hareket ettiğini belirten Levent, sahte yardım kampanyaları için de takipçilerini uyardı.

Levent, AHBAP Derneği olarak Elazığ’a büyük bir maddi yardım yapma kararı aldıklarını da açıkladı. Levent, bir tweet atarak şöyle dedi:

Haluk Levent bir duyuru daha yaparak AHBAP olarak 160 adet büyük boy çadır satın aldıklarını, çadırları AFAD ekiplerine teslim edeceklerini duyurdu.

500 KİŞİ FAYDALANACAK

AHBAP üyelerinin çadır kurulumunda AFAD ekiplerine yardım edeceğini belirten Levent, Elazığ'da kışlık çadırlar yapan Benli Çadırcılık ile anlaştıklarını ifade ederek, “Kış şartlarına uygun 4×4 izoleli iklim çadırından ilk etapta 160 tane satın aldık. En az 500 kişi yararlanabilecek. Çadırlar AFAD'a teslim edilecek. Ahbap'lar çadır kurulumunda AFAD görevlilerine yardımcı olacak.”

Son güncelleme: 19:23 - 25.01.2020