Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harbiye Açıkhava Temmuz’da müziğe doyacak
Harbiye Açıkhava Temmuz’da müziğe doyacak
İstanbul yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan Harbiye Açıkhava konserleri sürüyor. Temmuz ayında Sıla, Sertab Erener, Sibel Can, Duman ve Pentagram gibi isimlerin yanı sıra Balkan müziğinin efsanesi Goran Bregovic de İstanbullularla buluşacak.
Kültür Sanat 4 Temmuz 2017 - 14:28

Yaz aylarında İstanbul'un en önemli etkinlik merkezi haline gelen Harbiye Açıkhava Sahnesi, 22-31 Temmuz tarihleri arasında birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yapacak. Kerki Production ve Solfej Organizasyon'un düzenlediği konser serisi kapsamında gerçekleşecek olan Harbiye Açıkhava Konserleri'nin açılışını 22 Temmuz akşamı Sıla yapacak. 5 gün üst üste sahne alacak olan Sıla, açık havada en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek.

GORAN BREGOVIC GELİYOR

Sıla'nın konser serisinin ardından Duman grubu, 27 Temmuz akşamı sahneye çıkacak. 28 Temmuz’da Balkan müziğinin dünyaca ünlü müzisyeni Goran Bregovic Türkiye'ye gelecek. Harbiye konserlerinin vazgeçilmezlerinden Sibel Can yeni albümünden ilk şarkılarını 29 Temmuz'da Harbiye Açıkhava konserinde seslendirecek. Bu yıl 30.yılını kutlayan efsane rock grubu Pentagram, 30 Temmuz'da Harbiye'de hayranlarıyla buluşacak. Harbiye konserlerinin sonuncusunu ise 31 Temmuz akşamı Sertab Erener yapacak. ‘Sertab'ın Oda Müziği ve Müzikal' temasıyla Harbiye'de sahne alacak olan Erener, güçlü sesi ve performansıyla yine tadı damaklarda kalacak bir gece yaşatacak.