Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayko Cepkin, Harun Tekin ve Koray Candemir #HashtagFestivali’nde
Hayko Cepkin, Harun Tekin ve Koray Candemir #HashtagFestivali’nde
Sadece müzik ve konser değil, dolu dolu içeriği ile 'Sosyal Medya'daki renkliliği de gerçek yaşama taşımayı hedefleyen #HashtagFestivali, birçok etkinliğin yanı sıra Hayko Cepkin, Harun Tekin, Koray Candemir gibi isimleri ağırlayacak.
Kültür Sanat 22 Eylül 2017 - 15:25

Farklı içerikleri, eğlenceli aktiviteleri, interaktif söyleşileri, konserleri ve sürpriz isimlerin katılımı ile Türkiye'de ilk kez FEST Etkinlik Organizasyon tarafından düzenlenecek ve yaş sınırı olmayan ‘sosyal medya festivali’ #HashtagFestivali 14 Ekim'de Dream Tv, Radyo D ve Radyonom basın sponsorluğunda Maslak Uniq İstanbul'da gençlerle buluşacak.

Rock müziğin ünlü ismi Hayko Cepkin, festival kapsamında sahne alacak. Son dönemin alternatif gruplarından Zımba da konser verecek. Bunların yanı sıra gün boyu DJ performansı da sergilenecek.

HARUN TEKİN VE KORAY CANDEMİR'DEN ‘ŞAKALI AKUSTİK’

Konser ve müzik performanslarının yanı sıra Harun Tekin ve Koray Candemir'in akustik söyleşi performansı olan ‘Şakalı Akustik’te şarkıların yanı sıra gençlerle de sohbet edilecek.

KEYİFLİ SPOR SOHBETİ

Spor dünyasının sevilen isimleri Ali Ece ve Irmak Kazuk ile sosyal medya üzerinden oluşturulacak takımlarıyla futbol-basketbol challenge'larında sürpriz konuk isimler de yer alacak ve günün sonunda kazanacak ekibe özel hediyeler verilecek.

OYUNCULUĞU ÖĞRENECEKLER

Son dönemde sosyal medya programı ‘Stolk’ ile fenomenleşen İbrahim Selim ile oyunculuk atölyesi, Survivor şampiyonu Avatar Atakan ile spor söyleşisi, son dönemin fenomen YouTuber'ları Berkcan Güven'le interaktif bilgi yarışması ve Oğuzhan Uğur'la ‘RöntBeni’ etkinlik alanında gençlerle buluşacak diğer etkinlikler.

YAZARLARLA BULUŞMALAR

Festivalde Arda Erel, Ömür Özdemir (CeriLevis), Ali Deniz Uslu ve Oya Doğan gibi yazarlarla söyleşi-imza günleri, Gerçek Dorman'la Perküsyon Atölyesi, müzik workshopları, tasarım atölyeleri, Beşire Bulut ile Nefes Terapisi, makyaj, spor etkinlikleri, VR Sanal gerçeklik deneyimi gibi gençlerin de ilgi alanından önemli isimler de festival kapsamında gençlerle buluşacak.