Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Her veda ELVEDA değildir
Her veda ELVEDA değildir
“Her Veda Elveda Değildir” adlı yeni romanı ilk baskısıyla kitabevi raflarındaki yerini aldı.
Kültür Sanat 12 Nisan 2016 - 12:01

Namık Kuyumcu, ilk romanı ‘Her Veda Elveda Değildir' ile aşk üzerine cesur ve sürükleyici anlatımı ile okurları etkileyen bir kitaba imza atmış.

Yazar Namık Kuyumcu'nun, “Her Veda Elveda Değildir” adlı yeni romanı ilk baskısıyla kitabevi raflarındaki yerini aldı. estek Yayınları tarafından piyasaya çıkan “Her Veda Elveda Değildir” son yılların aşk adına yazılmış romanları arasında cesareti, anlatımı ve sürükleyiciliğiyle öne çıkmayı başarıyor.

Namık Kuyumcu, “Talan Bir Ömrün Ortasında”, “Belki Bir Şarkı”, “Bir Şakayım Dünyada” ve “Aşk Bağışlamasın” isimli dört şiir kitabıyla birlikte “Aşkın Rengi Siyahtır” ve “Bir Başkadır Alsancak” isimli deneme kitaplarıyla kendisine geniş bir okur kitlesi edindi. Kuyumcu, ilk romanında masalların ve destanların sisli hatıralarda kaybolup gitmesine itirazı olan günümüz Amazonlarının çarpıcı hikâyesini anlatıyor.

“Her Veda Elveda Değildir” romanında erkek egemen bir dünyaya kafa tutma cüretini gösterebilen bilinçli ve korkusuz kadınların ibretlik yaşamlarını kaleme alan Namık Kuyumcu, okura hem soluksuz okuyacakları sürprizlerle örülü bir serüven, hem de içsel çatışmalarla dolu bir yüzleşme vaat ediyor.

Etiketler