Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
I Am You’nun çekimleri sona erdi
I Am You’nun çekimleri sona erdi
ABD'li yönetmen Sonia Nassery Cole, 'I Am You' filminin çekimlerini tamamladı. Türk oyuncularla yakın bir dostluk kuran Cole, boş zamanlarında bol bol İstanbul'u gezdi.
Kültür Sanat 19 Şubat 2018 - 11:07

Yapımcılığını Lawrence Bender yaptığı, yönetmenliğini ABD’li Sonia Nassery Cole’un üstlendiği ‘I Am You’ filminin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Cansu Tosun, Hakan Aydın, Damla Sönmez, Ali Aksöz, Kaan Songun, Ushan Çakır, Defne Samyeli gibi oyuncular yer alıyor.

Filmin İstanbul’daki çekimleri tamamlandı. Dünyadaki mülteci sorununu anlatan filmde oynayan başarılı oyuncu Hakan Aydın filmde Kamal karakterine hayat verdi. Filmde (Nazo) Cansu Tosun'un babasını oynayan Aydın, filmin yönetmeni Sonia Nassery Cole iyi anlaştığını, hiç yabancılık çekmediğini, kendisiyle çalışmış olmanın çok büyük şans olduğunu söyledi.

Cole boş zamanlarını İstanbul'u gezerek ve Türk yemeklerinin tadarak geçiriyor

Yurt dışında bir çok film festivallerine katılacak olan ‘I Am You’ filmi Eylül ayında da Türkiye’de sinemaseverlerle buluşacak.