İddialar doğru çıktı… Renée Zellweger’li Bridget Jones 4 geliyor

Kentli, bekar ve 30 yaş üstü bir kadının aşk, aile ve arkadaşlık ilişkilerini anlatan aynı adlı kitaptan uyarlanan "Bridget Jones'un Günlüğü" serisi uzun bir aradan sonra dördüncü filmle devam edecek.

İddialar doğru çıktı… Renée Zellweger’li Bridget Jones 4 geliyor

Bridget Jones rolüyle ün kazanan ve karakterle özdeşleşen ABD’li aktris Renée Zellweger’in (53) dördüncü film için rolüne geri döneceği belirtiliyor.

Sun’da yer alan habere göre, ekip, proje üzerinde henüz “gizlice” çalışıyor.

Filmlere göre Bridget, altı yıl önce yayınlanan “Bridget Jones’un Bebeği”nde hamileydi ve babasının kim olduğunu bulmaya çalışıyordu.

Söylentilere göre dördüncü filmin, kitapların yazarı Helen Fielding (64) tarafından ortaklaşa yazıldığı ve Bridget’in oğluyla annelik hikayesini anlatacağı anlaşılıyor.

YEDİ-SEKİZ YIL SONRASINI ANLATACAK

Bir kaynak, “Son birkaç on yılda Bridget Jones’tan daha başarılı veya daha popüler birkaç romantik komedi oldu.”

“Ancak yapımcılar, doğru hikaye mevcut olduğunda başka bir devam filmi için büyük bir pazar olduğunu her zaman biliyorlardı ve bu, onu anlatmak için doğru zaman gibi geliyor.”

“Bu film beyaz perdeye çıktığında son filmin üzerinden yedi ya da sekiz yıl geçmiş olacak ve hayranlar ne olduğunu öğrenmek için can atacaklar. Bu bir İngiliz klasiği” yorumunda bulundu.

2001’de vizyona giren ve çok satan “Bridget Jones’un Günlüğü” kitabından uyarlanan filmler, 30’lu yaşlarında aşkı bulmak için mücadele eden Bridget’in aşırı içki ve zincirleme sigara içme mücadelelerini gösterdiği için sevildi ve gişede neredeyse 1 milyar sterlin hasılat elde etti.

 

Renée Zellweger yeni dizisinde savaş pilotu olacak İlginizi Çekebilir Renée Zellweger yeni dizisinde savaş pilotu olacak Meghan Markle yardım için gittiği Afrika'da moda çekimi mi yaptı? İlginizi Çekebilir Meghan Markle yardım için gittiği Afrika'da moda çekimi mi yaptı? Ryan Gosling, Barbie filmindeki rolünü nasıl kabul ettiğini anlattı İlginizi Çekebilir Ryan Gosling, Barbie filmindeki rolünü nasıl kabul ettiğini anlattı

 

Loading...