Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdo kanguru gibi zıpladı
İdo kanguru gibi zıpladı
Bodrum'da özel bir otelde sahne alan İdo Tatlıses, son dönemlerin hit şarkısı 'Heyecanı Yok'u seslendirirken, kanguru gibi zıplayarak ilginç görüntüler verdi.
Kültür Sanat 14 Ağustos 2018 - 13:43

İdo Tatlıses, özel bir otelde sahne aldı. Sevilen şarkıları söyleyen İdo, “Herkes elleri kaldırsın, ellerini kaldırmayanlar sevgili bulamasın, sevgilisi olanlar da ayrılsın” diyerek herkesi kahkahaya boğdu. Konserinin sonlarına doğru son günlerin popüler şarkısı ‘Heyecanı Yok’u seslendiren İdo Tatlıses, şarkının nakaratında ise “En çok sevdiğim yer burası işte, zıplıyor herkes kanguru sanki” diyerek kanguru gibi zıpladı.

SU ŞİŞESİNE SARILDI

Konseri boyunca ter havlusunu omuzundan eksik etmeyen genç şarkıcı, bir buçuk saatlik sahnesi boyunca yaklaşık iki buçuk litre su tüketti. Konser alanını dolduran hayranlarını ”Bileklerime kadar acıyor” şarkısı ile selamlayarak sahnesini noktalayan İdo, aşırı sıcak ve nem dolayısıyla konser sonunda da yine su şişesine sarıldı.

ido