Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlk single’ının klibini ünlü yönetmene emanet etti
İlk single’ının klibini ünlü yönetmene emanet etti
Müzikseverlerle buluşan Burak Başar, yeni şarkısı Yaz Bitti için YouTube'da yayınlanan kliplerin yönetmeni Buğra Karaçam ile anlaştı. 
Kültür Sanat 7 Aralık 2018 - 09:23

Burak King'in 300 milyon görüntülenmeyi geçen Koştum Hekime ve Yanıyoruz şarkılarının klip yönetmeni Buğra Karaçam, piyasaya yeni giriş yapan Burak Başar'ın Yaz Bitti şarkısının yönetmenliğini de üstelendi. Özellikle YouTube'da hit olmuş şarkıların yönetmeni Karaçam, Burak Başar'ın klibini 80 bin liraya çekti.

Klipte bol bol ışık oyunları ve görsel efekt kullandığını belirten Karaçam, ”Sanatçımız kendisini bize teslim ettiği zaman daha yaratıcı işler ortaya çıkarıyoruz. Şimdiye kadar çektiğim tüm klipler oldukça yüksek izlenmelere ulaştı. Bu klibin de öyle olacağını hissedebiliyorum'' dedi.

TATLI BİR HEYECAN

Almanya'da esnaflık yapan Burak Başar, ilk single'ı Yaz Bitti ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Aslında arabesk okuduğunu ama bu şarkısının arambesk olduğunu belirten genç sanatçı Burak Başar, ‘'10 yıldır müzikle iç içeyim ama bir türlü albüm ya da single yapmak kısmet olmadı. Bir süre önce arkadaşım Gökay Taşdoğan Yaz Bitti adlı bestesini bana dinletince çok beğendim ve bunu single olarak çıkarmaya karar verdim. Single'ımız çıktı klibime ise Buğra Karaçam yönetmenlik yaptı. Umarım şarkımızı dinleyiciler de beğenir. Tatlı bir heyecan sardı bizi'' dedi.

Son güncelleme: 13:31 - 07.12.2018