Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnsanın aklını zorlayan cinler alemi
İnsanın aklını zorlayan cinler alemi
Yapımcılığını Hasan Çobaoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Özgür Bakar’ın yaptığı korku filmi Alem-i Cin, insanın aklını zorlayan cinler alemini konu alıyor. 
Kültür Sanat 17 Şubat 2018 - 11:25

Daha önce seyircinin ilgisini çeken birçok korku filmine imza atan Bakar'ın son filminde 25. yaş gününde cinler alemiyle tanışan Yeliz'in kabusları ve yavaş yavaş cinler alemine çekilmesi anlatılıyor.

23 Şubat'ta CGV Mars dağıtımıyla vizyona girecek olan filmin senaryosunu Alper Kıvılcım ve Özgür Bakar yazdı. Filmde Ayçin Tuyun, Süleyman Kabaali, Zeynep Turpçu, Yüksel İvgen, Kadriye Çetinkaya, Cihangir Köse, Yeşim Gündoğdu ve Hatice Yıldız rol alıyor.

ALEM-İ CİN’İN KONUSU

Yeliz 25. yaş gününden itibaren onu çağıran kabuslar görmeye başlar. İçinde bulunduğu durum derinleştikçe ailesi ile ilgili gizli kalmış çok büyük sırlar ortaya çıkar. Bu durumdan sıyrılmaya çalıştıkça daha büyük kabusların içine çekilen Yeliz'e eski bir aile dostu yardım etmek ister ama düşman bu dünyadan değildir. Hep birlikte insanın aklını zorlayan cinler alemi ile tanışırlar. Yani ‘Alem-i Cin’le.

 

Son güncelleme: 14:46 - 17.02.2018