Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem’den ‘Tektaş’la iki kuş
İrem’den ‘Tektaş’la iki kuş
Türk pop müziğinin yeni nesil isimlerinden İrem Derici, 'Tektaş' adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.
Kültür Sanat 20 Nisan 2017 - 10:43

Bensiz Yapamazsın (2012) , Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (2013) , Neredesin Sen (2014) , Kalbimin Tek Sahibine (2014), Aşk Eşittir Biz (2015) single’ları, İki (2013) , Üç (2014) Değmezsin Ağlamaya (2015) maxi single’ları ve Dantel (2016) albümlerindeki şarkılarıyla beğeni kazanan İrem Derici, yeni şarkısı ‘Tektaş’ ile iddiasını konuşturmaya devam ediyor. Söz, müzik ve düzenlemesinde Çağrı Telkıvıran imzası bulunan Tektaş şarkısı ile evlenmek isteyenlerin gönlünden geçenlere tercüman olan İrem Derici, pop müzik dünyasındaki yerini de sağlamlaştırıyor.

‘YENİ ŞARKIMLA BU DURUMU DEVAM ETTİRECEĞİM’

Daha önce “Hakkında ileri geri konuşulmazsa marka olamazsın. Aşık olanın kadar nefret edenin de olacak ki seni daha çok takip edip şöhretini dilden dile gezdirecekler” diyen İrem Derici, yıllar sonra “Dediğim oldu. Bir kısım dinleyici bana ve müziğime aşık ama hatırı sayılır bir topluluk da bir hayli nefret ediyor benden, “Nereden çıktı bu kız?” diyerek dolaşıyor etrafta. Ben çok memnunum durumdan. Yeni şarkımla bu durumu devam ettireceğim” diyerek kendisi hakkındaki yorumlara özgün üslubuyla cevabını veriyor.

irem-derici-ic

KENDİ ELLERİYLE DOLMA YAPACAK

İrem Derici, yeni şarkısı Tektaş için sosyal medyada görülmemiş bir kampanya başlatıp evliliğe doğru adım atan hayranlarından kına gecesi ve bekârlığa veda fotoğraflarını paylaşmalarını istemişti. İrem Derici’nin çağrısına onlarca hayranı yanıt verdi. Derici, çok yakında çağrısına yanıt veren hayranları arasından seçeceklerine kendi elleriyle yaptığı dolmaları hediye edecek.

Son güncelleme: 11:23 - 20.04.2017