Sözcü Plus Giriş

İş Sanat’tan, usta isimleri ağırlıyor

Sanatseveler için hazırlanan renkli seçki, unutulmaz bir hafta yaşatacak...

Güncellenme: 12:18, 04/02/2017
İş Sanat’tan, usta isimleri ağırlıyor

İş Sanat, sanatın merkezi olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü sanatçıların renkli sahnelerine ev sahipliği yapacak olan İs Sanat, Sunay Akın’dan Mischa Maisk’a kadar birçok ismi ağırlayacak.

hakan
 

AŞK ŞİİRLERİNDEN SEÇMELER II

İş Sanat'ta bir şubat ayı klasiği haline gelen Aşk Şiirlerinden Seçmeler II, şiir tutkunlarına romantik bir gece vadediyor. ‘Sende Ben İmkânsızlığı Seviyorum’ başlıklı dinletide modern şiirimizin usta kalemlerinden seçilmiş dizeleri Tilbe Saran, Hümay Güldağ, Metin Belgin ve Hakan Gerçek seslendirecek. Deniz Erdoğan Likos ve Hüseyin Likos'un şarkıları, Serdar Yalçın'ın piyanosuyla eşlik edeceği ve bir sanatçı lokalini yansıtan dinleti 6 Şubat 2017, Pazartesi akşamı saat 20.30'da İş Sanat'ta.

Dinleti ücretsizdir. Yerler numarasız ve salon kapasitesiyle sınırlıdır.

baba-kiz1

MISCHA MAISKY – LILY MAISKY

Dünyaca ünlü çellist Mischa Maisky ve piyanist kızı Lily Maisky klasik müzik tutkunlarının kaçırmak istemeyecekleri bir konser ile İş Sanat sahnesine konuk oluyor. Tokyo Record Academy ödülünü 5 kez, Echo Deutscher Schallplattenpreis'ı 3 kez alan, Grand Prix du Disque, Diapason d'Or gibi saygın ödüllerin de sahibi olan Mischa Maisky, çellonun yaşayan efsanelerinden… Babası Mischa Maisky ile duo konserlerinin yanı sıra solo performanslar da sergileyen genç piyanist Lily Maisky ise saygın salonlarda verdiği konserler ve aynı sahneyi paylaştığı orkestralarla ne kadar parlak bir kariyer süreceğini şimdiden kanıtladı. Muhteşem baba-kız, 9 Şubat 2017, Perşembe akşamı sanatseverlerle buluşacak.

sunay-akin

SUNAY AKIN VE İLHAN ŞEŞEN AŞK ŞARKILARI VE ÖYKÜLER

İş Sanat'ın edebiyat ve müziği buluşturduğu özgün projelerinden biri daha Sevgililer Günü'nün hemen öncesinde Sunay Akın ve İlhan Şeşen'in imzalarıyla izleyicilere sunulacak.

ilhan1

Sunay Akın, kendine has şaşırtıcı üslubuyla İstanbul Boğazı'ndan Ay'a kadar ulaşan aşk öyküleri anlatacak. Romantik aşk şarkıları denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan, usta müzisyen İlhan Şeşen de bu etkileyici öykülere gitarıyla eşlik edecek. Sözcükler ve notalar eşliğinde duygu dolu bir gece vadeden konser, 11 Şubat 2017, Cumartesi akşamı saat 20.30'da İş Sanat'ta.

İlginizi ÇekebilirZeytinburnu'nda tiyatro şöleniZeytinburnu'nda tiyatro şöleni