Isparta konserinin yeni üçlüsü: Seda Sayan, Niran Ünsal, Işın Karaca

Isparta'da düzenlenecek Uluslararası Gül Festivali kapsamında Melek Mosso konserinin iptal edilmesi sonrası aynı festivalden çekilen Funda Arar ve Derya Uluğ'un yerine Niran Ünsal ve Işın Karaca getirildi.

Isparta konserinin yeni üçlüsü: Seda Sayan, Niran Ünsal, Işın Karaca

Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde sahne alacağı açıklanan Melek Mosso’nun konseri ‘İslami hassasiyetler’ nedeniyle belediye tarafından iptal edilmesi sonrasında Mosso’nun yerine Seda Sayan getirilmişti.

Aynı festival kapsamında Funda Arar’ın 5 Haziran’da, Derya Uluğ’un ise 4 Haziran’da konser vermesi bekleniyordu. Fakat iki sanatçı Melek Mosso’ya destek olmak için konserden çekildiğini açıklamıştı.

Arar ve Uluğ’un yerine Niran Ünsal, Işın Karaca ve Altay getirildi.

Melek Mosso'nun da sahne alacağı FullFest iptal edildi İlginizi Çekebilir Melek Mosso'nun da sahne alacağı FullFest iptal edildi AKP'li belediye engellemişti! Bakanlık Melek Mosso'yu davet etti İlginizi Çekebilir AKP'li belediye engellemişti! Bakanlık Melek Mosso'yu davet etti Funda Arar ve Derya Uluğ da sahneye çıkmayacak İlginizi Çekebilir Funda Arar ve Derya Uluğ da sahneye çıkmayacak
Loading...