Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul 8. Street Dans Karnavalı’na az kaldı
İstanbul 8. Street Dans Karnavalı’na az kaldı
Bu yıl 8. düzenlenecek olan 'İstanbul Street Dans Karnavalı' geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Türkiye'den ve dünyadan birçok dansseveri aynı çatı altında buluşturuyor.
Kültür Sanat 27 Mart 2018 - 12:13

Genel koordinatörlüğünü Duygu Etikan'ın yaptığı karnaval, ülkemizdeki genç dansçıların ve koreografların yeteneklerini sergileyerek, dansın sunduğu özgürlükçü tavrı görsel bir şölen ile kitlelere aktarmayı amaçlıyor. 8. İstanbul Street Dans Karnavalı'na, dünyanın dört bir yanından dansçılar da katılmaya hazırlanıyor.

Bu sene yarışma bölümünde, toplamda beş farklı kategori var: Hiphop, Popping, House ve Freezone ile Dancehall…

Geçtiğimiz sene oldugu gibi bu sene de Freezone ön elemelerinde jüri tarafından seçilecek 2 Türk dansçı Broadway Dance Center New York’da burslu eğitim alma şansını kazanacak. 31 Mart’ta Zorlu PSM'de dans atölyeleri, ön eleme yarışması ve hiphop after party ile başlayacak olan etkinlik, 1 Nisan akşamı Garajistanbul'da jüri özel performansları, dans şovları ve dans kapışmaları ile devam edecek.

Son güncelleme: 16:24 - 27.03.2018