Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul sokaklarında Blue Man Group şaşkınlığı
İstanbul sokaklarında Blue Man Group şaşkınlığı
Dünyaca ünlü performans grubu Blue Man Group, bugünkü gösterileri öncesinde öncesi İstanbul'u gezdi.
Kültür Sanat 13 Şubat 2018 - 13:53

İsmini, ekibin bizzat yaratıp bir kimlik haline getirdiği mavi karakterden alan müzik, eğlence, sanat ve komedi öğelerini taşıyan sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group‘un üyeleri, suratları maviye boyanmış şekilde dün Eminönü ve Karaköy’ü gezdi.

İsmini, ekibin bizzat yaratıp bir kimlik haline getirdiği mavi karakterden alan müzik, eğlence, sanat ve komedi öğelerini taşıyan sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group'un üyeleri, suratları maviye boyanmış şekilde dün Eminönü ve Karaköy'ü gezdi.

Mısır Çarşısı ve Karaköy‘deki esnafla bir araya gelen grup üyeleri renkli görüntüler oluştururken, turistler ve çevredekiler de hatıra fotoğrafı çektirdi.
Mısır Çarşısı ve Karaköy'deki esnafla bir araya gelen grup üyeleri renkli görüntüler oluştururken, turistler ve çevredekiler de hatıra fotoğrafı çektirdi.
Blue Man Group, 1991’den bu yana 20’den fazla ülkede, senede 3 bin 600 kez sahnelendi ve 35 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

bluemangroup13
Hiçbir gösterisi bir diğerine benzemeyen Blue Man Group, New York, Las Vegas, Boston, Chicago, Orlando ve Berlin’de büyük ilgi gören şovlarının yanı sıra dünya turneleriyle de grubun başarısını ve renklerini yansıtmaya devam etti.

bluemangroup11
Grammy adaylığı bulunan grup, dünya çapında bir fenomene dönüşen gösterilerinin yanı sıra birçok farklı alanda başarısını kanıtladı.

bluemangroup12
Film ve televizyon programlarına da müzikleriyle katkıda bulunan Blue Man Group, sonuncusu ‘Three’ olmak üzere kendi adlarıyla yayınladıkları albümlerle de büyük beğeni topladı.

Zorlu PSM organizasyonuyla İstanbul´a gelen Blue Man Group, bugünden 25 Şubat'a kadar Zorlu PSM Ana Tiyatro'da izleyicilerle buluşacak. / DHA - Orhan Sencer
Zorlu PSM organizasyonuyla İstanbul’a gelen Blue Man Group, bugünden 25 Şubat’a kadar Zorlu PSM Ana Tiyatro’da izleyicilerle buluşacak. DHA – Orhan Sencer

Film ve televizyon programlarına da müzikleriyle katkıda bulunan Blue Man Group, sonuncusu 'Three' olmak üzere kendi adlarıyla yayınladıkları albümlerle de büyük beğeni topladı.Grammy adaylığı bulunan grup, dünya çapında bir fenomene dönüşen gösterilerinin yanı sıra birçok farklı alanda başarısını kanıtladı.

bluemangroup10
Blue Man Group, 1991'den bu yana 20'den fazla ülkede, senede 3 bin 600 kez sahnelendi ve 35 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Son güncelleme: 14:33 - 13.02.2018