Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyada bir ilk: İstanbul’un kalbindeki üç tutku
Dünyada bir ilk: İstanbul’un kalbindeki üç tutku
Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali'nin ikincisi başladı
Kültür Sanat 4 Nisan 2017 - 10:50

9 Nisan’a kadar sürecek olan festival, Askeri Müze’de, şehrin tam kalbinde gerçekleşiyor. Dünyada benzeri olmayan festivalde, birbirinden farklı, ancak birini düşünürken yanına diğerini de eklediğimiz, vazgeçilmez üç tutkunun birlikteliğinin ortaya çıkardığı eşsiz duygu yaratılıyor.

tutuku2

Üç tutkunun kokularının birbirine karıştığı büyüleyici bir atmosferde ziyaretçileri pek çok sürpriz bekliyor. Zengin bir etkinlik programının olduğu festivalde, Türkiye’nin seçkin yayınevlerinin kitaplarını edinebilir, yazarlarla sohbet edebililir, katılımcılarımızın düzenleyeceği workshoplardan, sunumlardan ve ikramlardan ücretsiz yararlanabilir, konserleri izleyebilirsiniz.

Çocuklara yönelik drama atölyeleri, masal anlatımları, Karagöz Hacivat gösterimleri gibi pek çok etkinlik festivalde yer alacak.

tutku

Görkemli festivalin bu yıl konuk ülkesi İran ve teması ‘Bak!’. Yakınımızdaki coğrafya ‘İran’a Bak!’arken, İran sanatı, edebiyatı ve kültürü ile tanışacağımız pek çok etkinlik izlenebilecek.

2017 Onur Konuğu, Türk öykücülüğünün en önemli isimlerinden Füruzan. 1 Nisan 15:00’da yapılacak panelin ardından ödülü ünlü sanatçıya takdim edilecek.

Son güncelleme: 11:43 - 04.04.2017