İşte Yıldız Kenter’in ölümünden sonraki isteği!

Tedavi gördüğü hastanede 91 yaşında hayatını kaybeden Türk tiyatrosunun usta ismi Yıldız Kenter, 2008’de yaptığı açıklamada hayatını kaybettikten sonra yakılmak istediğini açıklamıştı.

İşte Yıldız Kenter’in ölümünden sonraki isteği!

Türkiye’nin en önemli tiyatro oyuncularından biri olan Yıldız Kenter 91 yaşında hayata gözlerini yumdu. Ardında birçok unutulmaz oyunlar ve sinema filmleri bırakan usta oyuncu, 2008'de verdiği bir röportajda son isteğini de açıklamıştı.

Son dakika... Usta oyuncu Yıldız Kenter yaşamını yitirdi İlginizi Çekebilir Son dakika... Usta oyuncu Yıldız Kenter yaşamını yitirdi

“BEN YAKILMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLÜYORUM”

Öldükten sonra yakılmak istediğini vurgulayan Kenter, “Ben yakılmak istediğimi söylüyorum. Bunun sebebi var zaten mecbur olacaklar ileride bunu yapmaya. Mezarlıklar adam almıyor artık. Ölüye saygı nerede, çöplük gibi, bakımsız Karacaahmet'tin o bölümleri. Şey yaptırdık, adamlara para veriyoruz, temizlesinler bilmem ne diye, yok olmuyor, olmuyor ve oraya gittiğim zaman ben her zaman zor buluyorum yolu” ifadelerini kullanmıştı.

Yıldız Kenter kimdir, kaç yaşındadır? İşte usta oyuncu Yıldız Kenter'in hayatı... İlginizi Çekebilir Yıldız Kenter kimdir, kaç yaşındadır? İşte usta oyuncu Yıldız Kenter'in hayatı...
Loading...