Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İyilik İçin Sanat Derneği’nin projesi ilk meyvesini veriyor
İyilik İçin Sanat Derneği’nin projesi ilk meyvesini veriyor
İyilik İçin Sanat Derneği’nin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden yeni mezun gençleri desteklemek üzere kurguladığı Atölye|Pasaj’da bir yıllık çalışmalarını tamamlayan ilk genç sanatçı grubu eserlerini görücüye çıkaracak. 72 eser, bu akşam GaleriDeniz’de açılacak olan sergiyle sanatseverlerle buluşacak.
Kültür Sanat 26 Mart 2018 - 12:10

İyilik İçin Sanat Derneği’nin yaklaşık 1 yıl süren atölye çalışmalarını tamamlayan projenin ilk grup genç sanatçıları, bu akşam Esentepe'deki GaleriDeniz'de açılacak olan sergiyle sanatseverlerle buluşacak. 6 genç sanatçının 72 eserle katılacağı sergi, 26 Nisan’a kadar açık kalacak.

Genç sanatçı adayları Cansu Kahraman, Elif Aydemir, Elifko, Hatitze Achmet, Mehmet Ali Dinçer ve Tünay Tunç'un eserlerinin yer aldığı Atölye|Pasaj yılsonu sergisi, hafta içi 10.00 – 12.00 ve 14.00 – 16.00, hafta sonu ise 14.00 – 16.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.