Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İzmir Kitap Fuar’ı devam ediyor
İzmir Kitap Fuar’ı devam ediyor
2 gün önce açılışı yapılan 21. İzmir Kitap Fuarı kitapseverlerle buluşmaya devam ediyor
Kültür Sanat 18 Nisan 2016 - 12:02

16 Nisan’da açılan İzmir Kitap Fuarı, kitapseverlerle buluşmaya devam ediyor. İzmirliler, 9 gün sürecek olan fuara büyük ilgi gösteriyor. Fuar kapsamında İlber Ortaylı, Gülten Dayıoğlu, İsmail Saymaz, Ataol Behramoğlu, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Murathan Mungan, Büşra Yılmaz, Erdil Yaşaroğlu, Ayşe Kulin, Muzaffer İzgü, Ahmet Telli, Banu Avar, Üstün Dökmen, Fehim Taştekin, Selçuk Erdem, Azra Kohen, Enver Aysever, Mustafa Armağan, Pelin Çift, Mavisel Yener, Aret Vartanyan, OT Dergisi ve Uykusuz Dergisi yazar ve çizerlerinin de aralarında bulunduğu pek çok yazar okurlarıyla buluşacak.


3 YENİ SERGİ AÇILDI

İzmir Kitap Fuarı kapsamında 3 yeni sergi açıldı. Değerli yazar Behçet Necatigil’i anmak için aile arşivinden yararlanılarak kurulan “Sevgilerde / Behçet Necatigil 100 Yaşında Sergisi” sanatseverlerle buluşuyor.


Aynı zamanda Tan Oral çizgilerinden oluşan bir karikatür “Çizgili Aydın Okumaları” ve Semih Poroy’un “Fevkalade” sergisi de fuar süresince ziyaretçilere açık olacak.