Jason Momoa, Ben Affleck’in yeniden Batman olarak döneceğini açıkladı

Jason Momoa'dan Ben Affleck hayranlarını heyecanlandıran paylaşım... Momoa, son paylaşımı ile Aquaman 2'nin çekimlerinde Bruce Wayne olarak Ben Affleck'in rol alacağını açıkladı.

Jason Momoa, Ben Affleck’in yeniden Batman olarak döneceğini açıkladı

Batman kostümünü birkaç defa giyen ve pek çok DC hayranını kendine hayran bırakmayı başaran Ben Affleck, uzun zamandır yarasa kostümünü bir kenarda bırakmıştı. Ancak anlaşılan ünlü oyuncu yeniden Batman olarak beyaz perdede görünmeye hazırlanıyor.

Ben Affleck’in Batman olacağına dair bilgi ise Aquaman yıldızı Jason Momoa’dan geldi.

Momoa Instagram’da yaptığı son paylaşımda Ben Affleck ile görüntülerine yer vererek “Bruce ve Arthur yeniden bir arada. Seni seviyorum ve özlüyorum” yazdı.

Momoa’nın paylaşımında Ben Affleck ile bir fotoğrafı yanında bir de video yer alıyor. Aquaman yıldızı stüdyoda ilerlerken B.A. yazılı bir karavana girerken görülüyor. Karavanda ise Bruce Wayne kostümü ile Ben Affleck görüntüleniyor.

Robert Pattinson, bir kez daha Batman olacak İlginizi Çekebilir Robert Pattinson, bir kez daha Batman olacak Christian Bale, yeniden Batman olmak için tek şartını açıkladı İlginizi Çekebilir Christian Bale, yeniden Batman olmak için tek şartını açıkladı Gişenin iddialı filmi Batman'in geçmişine yolculuk İlginizi Çekebilir Gişenin iddialı filmi Batman'in geçmişine yolculuk
Loading...