Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
John Wick dizi oluyor! Projede Keanu Reeves de var! İşte ayrıntılar…
John Wick dizi oluyor! Projede Keanu Reeves de var! İşte ayrıntılar…
Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ü​​nlü aksiyon serisi John Wick’in dizi olarak televizyona geleceği kesinlik kazandı. John Wick'in dizi versiyonu genellikle dizi ve sinema filmleri gösteren Starz’da yayınlanacak. Projenin dizi versiyonunun ismi ise The Continental. İşte ayrıntılar...
Kültür Sanat 15 Ocak 2018 - 15:31

The Continental'ın prodüksiyonunu Starz ve Lionsgate üstlendi. John Wick uyarlaması, suikastçıların sığınağı niteliğindeki Continental Hotel'de geçecek. Senaryoyu yazan Chris Collins showrunner olarak da görev alacak…

Dizinin yürütücü yapımcılığını ise film serisinin yapımcıları Keanu Reeves, Basil Iwanyk, Chad Stahelski, Derek Kolstad, Collins ve David Leitch üstleniyor. Starz'ın TCA söyleşisi sırasında verilen detaylara göre Reeves de bir noktada dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacak.

john wick sözcü ile ilgili görsel sonucu

John Wick'in dizi uyarlaması fikri bir süredir gündemdeydi. Projeye yoğun bir ilgi olduğu ve geliştirme aşamasında olunduğu haberler arasındaydı.

john wick sözcü ile ilgili görsel sonucu

John Wick'in iki hit filmden oluşan film serisi dünya çapında 300 milyon dolar hasılat elde etmişti.