Joker filminin devamı için vizyon tarihi belli oldu

2019 yılında vizyona giren ve başrol oyuncu Joaquin Phoenix'e Oscar dahil pek çok ödül kazandıran Joker filminin devamı ile ilgili yeni detaylar da belli oldu.

Joker filminin devamı için vizyon tarihi belli oldu

Yine Todd Phillips’in yazıp yöneteceği ve Joker: Folie à Deux adıyla vizyona girmeye hazırlanan filmin vizyon tarihi nihayet belli oldu. 2019 yapımı filmin ikincisi için 4 Ekim 2024 vizon tarihi olarak belirlendi.

Yönetmen Todd Phillips daha önce, devam filmini “iki kişilik delilik” anlamına gelen Joker: Folie à Deux adı altında hazırlamaya başladığını doğrulamıştı.

Filmde, ilk filmdeki performansıyla eleştirmenlerden ve izleyenlerden tam not almayı başaran Joaquin Phoenix’in yanında Lady Gaga, Robert De Niro ve Zazie Beetz de rol alacak. Filmin çekimlerine ise aralık ayında başlanması bekleniyor.

Joker başlangıçta bağımsız bir film olarak tasarlanmış olmasına rağmen, gişedeki başarısından sonra planlar değişti. Ancak Batgirl’ün rafa kaldırılması ve Warner Bros’un bir dizi maliyet düşürücü hamlesiyle merakla beklenen filmin geleceğinden de şüpheleniliyor.

İptal edilen Batgirl'ün başrol oyuncusu Leslie Grace sessizliğini bozdu İlginizi Çekebilir İptal edilen Batgirl'ün başrol oyuncusu Leslie Grace sessizliğini bozdu Joker'in devam filminde sürpriz isim: Lady Gaga da rol alacak İlginizi Çekebilir Joker'in devam filminde sürpriz isim: Lady Gaga da rol alacak Yönetmen Todd Phillips paylaştı: Joker geri dönüyor İlginizi Çekebilir Yönetmen Todd Phillips paylaştı: Joker geri dönüyor
Loading...