Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
K-Pop’un tanınmış grubu M-FECT, İstanbul’a geliyor
K-Pop’un tanınmış grubu M-FECT, İstanbul’a geliyor
Tanınmış K-Pop gruplarından M-FECT, 26 Ekim'de Cemal Reşit Rey'de sahneye çıkacak. Konseri izleyecek olanlar kurayla belirlenecek. 
Kültür Sanat 26 Eylül 2018 - 11:30

Kore Turizm Organizasyonu ve Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Kore Kültür Merkezi'nin işbirliğiyle düzenlenen M-FECT K-pop konseri için geri sayım başladı. Daha önce Kore-Türkiye diplomatik ilişkilerinin 60. yıldönümü etkinliğinde Ankara’da sahne alan ekip, bu kez Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda olacak. Ücretsiz gerçekleştirilecek konsere katılmak isteyenlerin internet üzerinden başvuru yapması ve başvuru üzerine çekilecek kurada isminin çıkması gerekiyor. 962 kişinin izleme hakkı elde edeceği etkinlik duyuruları için Kore Turizm Organizasyonu ve Kore Kültür Merkezi web siteleri ile sosyal medya hesaplarının takip edilmesi gerekiyor.

Koreli ünlü oyuncu Jaemin Park'ın sunuculuğu üstleneceği konser sırasında M-FECT ile fan buluşması da gerçekleştirilecek. 5 kişiden oluşan ve büyük çıkışını 4 yıl önce yapan M-FECT, Kore ve Japonya'da geniş kitlere hitap eden bir K-pop grubu.

Son güncelleme: 15:47 - 28.09.2018