Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaç Baba Kaç yeni yorumuyla güldürüyor
Kaç Baba Kaç yeni yorumuyla güldürüyor
Yönetmenlik koltuğunda İrfan Kangı'nın yer aldığı Ceyhun Fersoy, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Ferdi Akarnur, Hakan Bulut, İrfan Kangı, Merve Sevi, Meltem Parlak, Nihan Tarhan, Orçun Kaptan, Özgür Şenyer, Sibel Tomaç gibi isimlerin rol üstlendiği 'Kaç Baba Kaç' oyunu yeni yorumuyla sahnede... 
Kültür Sanat 7 Aralık 2017 - 12:10

Komedi oyunlarının usta yazarı Ray Cooney'in yazdığıi Haldun Dormen’in çevirdiği ve İrfan Kangı’nın yönettiği ‘Kaç Baba Kaç’, bu sezon yeni yorumuyla tiyatro sahnesinde. Komedi oyunlarının dikkat çeken yapımında Ceyhun Fersoy, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Ferdi Akarnur, Hakan Bulut, İrfan Kangı, Merve Sevi, Meltem Parlak, Nihan Tarhan, Orçun Kaptan, Özgür Şenyer, Sibel Tomaç yer alıyor.

Bir hastanenin doktorlar odasında geçen ve 2 saat boyunca düşmeyen temposu ile kahkahalar attıran oyun, rektörlüğe giden yolda çok önemli bir konuşma yapmaya çalışan Dr. David Morgan'ın başına gelen olayları anlatıyor. Oyunun yapımcılığını Epizot Görsel Sanatlar ve Tiyatro Sevi üstleniyor.

kacbabakac3

Fotoğraf: Twitter / Nasuh Bektaş