Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadebostany, İstanbul’a geliyor
Kadebostany, İstanbul’a geliyor
İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, 2 Mayıs Çarşamba günü Mart ayında çıkacak yeni albümü Monumental ile KüçükÇiftlik Bahçe'de olacak. 
Kültür Sanat 23 Şubat 2018 - 17:26

Kısa sürede üne kavuşup, dünya çapında yüzden fazla konser veren İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, Walking with a Ghost ve The Avener’ın katkıda bulunduğu 2015 çıkışlı Castle in the Snow gibi hit şarkıları ve yeni albümü ‘Monumental’ ile 2 Mayıs Çarşamba günü ‘Pop Cumhuriyeti’ne KüçükÇiftlik Bahçe'yi de ekliyor.

Detroit teknoyu disco'ya, cazı folka yaklaştıran setleri ve özellikle 70'lerin parçalarına getirdiği yorumlarla dikkatleri üzerine çeken Kaan Düzarat, Kadebostany'den önce Urban Music sahnesini geceye hazırlayacak.

Muhteşem gecenin açılışını ise popüler dizi Fi’nin müziği olarak tanıdığımız ‘Vanity Corner’ ile sesini geniş kitlelere duyuran ve Eylül'de çıkardığı yeni EP ‘Routine’ ile geleneksel Türk ve modern batı tınılarını bir araya getiren yenilikçi müzisyen Akın Sevgör yapacak.