Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
KAGİDER’den tiyatro oyunu ‘Duyanlar Olsun’
KAGİDER’den tiyatro oyunu ‘Duyanlar Olsun’
Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) sahneye koyduğu 'Duyanlar Olsun' adlı tek perdelik müzikli komedi ile kadın girişimciler desteklenecek.
Kültür Sanat 27 Mart 2018 - 16:12

KAGİDER’in sahneye koyduğu ‘Duyanlar Olsun’ adlı tek perdelik müzikli komedi 31 Mart Cumartesi akşamı 20.30'da Beşiktaş Kültür Merkezi'nde (BKM) izleyiciyle buluşacak. Oyun, 1 Nisan Pazar günü 15.30 ve 20.30 saatlerinde de izlenebilecek.

Kadının kendi ayakları üstünde durması ve girişimci olarak özgürlüğünü kazanması temasını sahneye taşıyan oyunun bilet satışlarından elde edilecek gelir kadın girişimcilerin iş fikirlerinin desteklenmesi için kullanılacak.

KAGİDER ÜYELERİ SAHNEDE

KAGİDER Başkanı Sanem Oktar'ın yanı sıra KAGİDER üyeleri Ayşegül Demirağ, Berrin Kuleli, Ferda Boyar, Gonca Ergün, Miyase Bülbül, Özgül Öztürk, Selen Erdeniz, Semiha Ünal ve BKM oyuncuları Ümit Temizaş ile Erdem Sakalıbüyük'ün rol aldığı oyunun yönetmenliğini ise Zeynep Coşkun üstleniyor. A. Levent Pala ve Fevzi Emre'nin kaleme aldığı ‘Duyanlar Olsun’un süpervizörlüğünü ise Celal Tak yapıyor.