‘Karanlıkta Bolero’ okurla buluşuyor

Dr. Erkan Sarıyıldız imzalı 'Karanlık Bolero' Destek Yayınları'ndan okuyucuya ulaştı

‘Karanlıkta Bolero’ okurla buluşuyor

‘Her Ruhun Bir Şarkısı Vardır’ adlı roman üçlemesinin, ‘Sessiz Tango’dan sonra ikinci kitabı olan ‘Karanlıkta Bolero’ farklı hikayesiyle, okuru sürükleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

karanlik2

Maddi açıdan oldukça konforlu bir hayat yaşayan kriminal psikolog Ercan, şimdiye dek üç kadını öldüren ve cinayetlerin ardından yakalanan seri katil Onur'la yaptığı görüşmelerden sonra hayatının da giderek karmaşıklaşmaya başladığını görür. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Onur'dan çok etkilenen Ercan, daha önce hiç hissetmediği şeyler yakalar içinde.

Yaşamının yüzeyselliğinin farkına varan adam, böylece kendiyle yeniden tanışır. Karşısına çıkan esrarengiz ressam Umay'ın da yarattığı etkiyle içindeki ilkel, vahşi ve karanlık noktalara tutunur. Bolero hayranı olan Ercan, tıpkı bu müziğin yapısında da olduğu gibi derin ruhsal sarmallar deneyimler. Soğuk, sert, cüretkar ve çarpıcı anlatımıyla öne çıkan “Karanlık Bolero” karanlıktan aydınlığa değil, aydınlıktan karanlığa bir yolculuğa çıkarıyor okuru.

Korktuğunuz karanlık yanınızla sizi yüzleştirecek olan “Karanlık Bolero” merak uyandırıcı, gerilimli, çarpıcı ve tesiri geçmeyecek bir okuma serüveni vaat ediyor.

Haftanın Kitapları İlginizi Çekebilir Haftanın Kitapları