Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Türküler ‘Yol’a çıktı
Kardeş Türküler ‘Yol’a çıktı
Yol albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Kardeş Türküler, albümünün ilk konserini Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu'nda verdi. 
Kültür Sanat 17 Eylül 2017 - 11:08

un düzenlediği sonbahar konserleriyle Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Kardeş Türküler, ‘Yol’ albümünü hayranlarına tanıttı.

Altı yıl aradan sonra yeni albümleri ‘Yol’u çıkaran Kardeş Türküler, yeni şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi. İlk olarak Antalyalılar ile bir araya gelen grup, Kerki Production ve Solfej Organizasyon'un düzenlediği konserde Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu'nda izleyenlere müzik şöleni sundu.

HASRET GİDERDİ

Kardeş Türküler, yeni albüm şarkılarını ve eski albümlerden sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyerek Antalyalılarla hasret giderdi.

Yeni albümündeki Türkçe, Kürtçe, Arapça, Romeika, Ermenice, Çerkesçe ve Boşnakça şarkılarını seslendirerek unutulmaz anlar yaşattı. Sahne önünde dans edip şarkılara eşlik eden çocuklar konsere renk kattı.

Grup, son albümünü Sözcü’ye anlatmıştı…

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.