Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Karımı Gördünüz mü?’ gün sayıyor
‘Karımı Gördünüz mü?’ gün sayıyor
Yapımcılığını Aras Yapım’ın üstlendiği ve başrollerinde İvana Sert ile Peker Açıkalın’ın yer aldığı komedi filmi 'Karımı Gördünüz Mü?' 6 Nisan’da vizyona girecek. Filmle birlikte Nuri Alço ve Yeşilçam'ın Tecavüzcü Coşkun lakaplı Coşkun Göğen de yeniden beyazperdede buluşacak.
Kültür Sanat 23 Mart 2018 - 09:14

Çekimleri Antalya'nın Manavgat ilçesinde yapılan ve 4 hafta süren filminin afişi ve fragmanı geçtiğimiz günlerde görücüye çıkmıştı. ‘Karımı Gördünüz Mü?’ kadrosunda İvana Sert, Peker Açıkalın, Nuri Alço, Coşkun Göğen, İlker Kurt, Arda Kural, Toygun Ateş, Ferdi Atuner, Hüseyin Elmalıpınar, Tolga Öz, Mehmet Çepiç, Berna Öztürk, Esra Sömezer, Dilay Korkmaz, Erdi Ünver, Ahmet Arıman, Ayşin Zeren, Yüksel Molla, Ali Rıza Tanyeli, İrfan Aslanhan, Elif Kabaş, Anıl Şimşek, Teoman Ayık, Merve Yüksel ve Banu Parlak yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise Bülent Pelit üstlendi.

FİLMİN KONUSU: Hakkı, ünlü ve oldukça zengin bir iş adamıdır ve birçok turistik tesisi ve yatı olmasına rağmen karısı Makbule’nin farklı yerlerde tatile çıkma isteğini geri çevirmez. Güzel bir otelse rezervasyon yapar ve karısını istediği tatile götürür. Otele girdikleri andan itibaren tüm gözler gösteriş meraklısı çiftin üzerindedir. Çevresindekilere laf yetiştirmeye çalışan Hakkı, bir süre sonra karısının yanında olmadığını fark eder. Otelin çevresinde eşini aramaya başlayan Hakkı bir türlü bulamaz. Asıl macera da bundan sonra başlayacaktır.

Son güncelleme: 17:59 - 23.03.2018