Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaybedenler Kulübü Yolda fragmanı yayınlandı! İşte vizyon tarihi…
Kaybedenler Kulübü Yolda fragmanı yayınlandı! İşte vizyon tarihi…
Kaybedenler Kulübü'nün devam filmi olan Kaybedenler Kulübü Yolda'nın fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı ve başrollerinde yine Nejat İşler, Yiğit Özşener ve Hande Doğandemir’in yer aldığı Kaybedenler Kulübü Yolda 2 filminin vizyon tarihi ve film hakkında merak edilenler...
Kültür Sanat 5 Mart 2018 - 11:23

Yapımını TMC Film'in üstlendiği Kaybedenler Kulübü Yolda fragmanı yayınlandı! Peki, başrollerinde Nejat İşler, Yiğit Özşener ve Hande Doğandemir'in rol aldığı Kaybedenler Kulübü Yolda ne zaman vizyona girecek? İşte Kaybedenler Kulübü Yolda fragmanı ve viyon tarihi…

Kaybedenler Kulübü Yolda filminin 2. fragmanı yayınlandı. Kaybedenler Kulübü Yolda 16 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.

kaybedenlerkulubu2

GİZEMLİ BİR KADIN: SEVDA

Yapımını TMC Film'in, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in yaptığı ve başrollerinde yine Nejat İşler ve Yiğit Özşener'in yer aldığı fenomenleşen film Kaybedenler Kulübü'nün ikinci filmi Yolda, 16 Mart'ta izleyicisiyle buluşacak.

Filmde, Nejat İşler ve Yiğit Özşener'e, “Sevda” karakteriyle Hande Doğandemir eşlik edecek.

BEKLENMEYEN YOLCULUK

Olympos'a arkadaşlarıyla birlikte gelen Sevda, bir psikologtur. Kaan'la tanışan Sevda, İstanbul'a Kaan'la dönmeye karar verir. Ancak bu karar, onu bir çelişkiyle karşı karşıya bırakacaktır.

Kaan'la hiç beklemediği bir yolculuğa çıkan Sevda, hayatıyla ilgili önemli bir eşiğin kıyısındadır. Kaan'la yaşadıkları onu çok etkileyecek ve Sevda'yı bir seçim yapmak durumunda bırakacaktır.

handedogandemir

Hande Doğandemir: “Merakı ve cesareti Sevda'yı yola çıkarıyor”

Senaryoyu okuduğunda Sevda karakterinden etkilendiğini belirten başarılı oyuncu Hande Doğandemir, Sevda'nın her ne kadar Kaybedenler ruhuna uzak olsa da merakı ve cesareti sayesinde yola çıkacağını söyledi. Sevda'nın köşeli, kuralları olan bir uzman psikolog olduğunu söyleyen Hande Doğandemir, projede yer almanın hem ciddi bir yolculuk hem de ciddi bir sorumluluk olduğunu belirtti.

kaybedenlerkulubu2-2

ÖZET VE AYRINTILAR

Kaan ve Mete Olimpos'ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul'a doğru yola çıkarlar. İstanbul'a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir…

KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA FİLMİ FRAGMANI