Keanu Reeves, aslında John Wick rolü için hiç düşünülmemiş

Keanu Reeves'in canlandırdığı ikonik rol John Wick, aslında 75 yaşında bir adam olarak yazılmış ve film için düşünülen oyuncular arasında Clint Eastwood ile Harrison Ford gibi ünlüler de varmış.

Keanu Reeves, aslında John Wick rolü için hiç düşünülmemiş

Ünlü yapımcı Basil Iwanyk, Keanu Reeves ile bütünleşen John Wick rolü için aslında Clint Eastwood ve Harrison Ford gibi daha yaşlı bir oyuncunun düşünüldüğünü açıkladı.

Iwanyk, “Dünyadaki diğer en iyi arkadaşım Jimmy Darmody, o zamanlar Keanu’yu temsil eden ajansta çalışıyordu. Ve dedi ki, ‘Keanu Reeves için herhangi bir aksiyon filminiz var mı?’ Ancak sonunda hepimiz projenin potansiyeli konusunda anlaştık” dedi.

Yapımcı, ayrıca Reeves’in senaryo üzerinde çok sıkı bir şekilde çalıştığını da belirtti. Senarist, senaryo üzerinde hafta sonları Keanu’nun evinde iki ay geçirdiğini de anlattı.

Son olarak 2019’da üçüncü filmi gösterime giren serinin son filmi ise 2024 yılında vizyona girecek.

Keanu Reeves, Batman'i oynamak istediğini açıkladı İlginizi Çekebilir Keanu Reeves, Batman'i oynamak istediğini açıkladı Keanu Reeves'in filmlerine Çin'den engel İlginizi Çekebilir Keanu Reeves'in filmlerine Çin'den engel Harrison Ford'un yeni projesi belli oldu İlginizi Çekebilir Harrison Ford'un yeni projesi belli oldu
Loading...