Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kelebekler’e övgü yağdı
Kelebekler’e övgü yağdı
Sundance Film Festivali 2018’den büyük ödülle dönen 'Kelebekler', özel gösterime katılan davetliler tarafından beğeni ve övgü dolu yorumlar aldı.
Emre ÇEVİK
Kültür Sanat 29 Mart 2018 - 17:49

Tolga Karaçelik'in merakla beklenen bir garip aile komedisi ‘Kelebekler’ önceki akşam Hillside Etiler'deki Deniz Private Cinecity Sineması'nda yapıldı. Başrollerini Tolga Tekin, Tuğçe Altuğ ve Bartu Küçükçağlayan'ın paylaştığı, yapımcılığını Tolga Karaçelik, Diloy Gülün ve Metin Anter'in yaptığı filmin ortak yapımcılığını ise Mehmet Kurtuluş, Vehbi Berksoy, Göktuğ Sarıöz ve Brave Born Production şirketiyle Kerem Bürsin ve Kemal Çömelek üstleniyor. Film gösterimine Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Berrak Tüzünataç, Birkan Sokullu, Ahu Yağtu, Ece Sukan, Burcu Kara, Cansu Tosun, Erkan Kolçak Köstendil, Selin Şekerci, Şebnem Hassanisoughi, Ekin Türkmen, Aslı Bekiroğlu gibi birçok ünlü isim katıldı. Hayatın tam içinden, aile olamamak ve büyüyememişlik üzerine sıra dışı bir komedi sunan ve Sundance Film Festivali 2018'den büyük ödülle dönen ‘Kelebekler’ özel gösterime katılan davetliler tarafından beğeni ve övgü dolu yorumlar aldı.

serenay‘SEVGİLİMİ YALNIZ BIRAKTIM’

Kerem Bursin’in yapımcılığını yaptığı filmin gösterimine Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin çifti elele geldi. Habercilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Kerem Bursin, tatiline sevgilisinin sonradan dahil olması hakkında; “Güzel bir sürpriz oldu eğlendik, güzeldi. Çok sevindim gelmesine” diye konuştu. Filme övgüler yağdıran Serenay Sarıkaya sete gittiniz mi? sorusuna; “Setlerine hiç gidemedim. Çok uzakta çalışıyorlardı. Sevgilimi yalnız bıraktım, filminde” diye yanıt verdi.

Keşke alsak Dizi ve reklam anlaşmalarından kazancını gayrimenkule yatıran güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Los Angeles’ta 2 milyon TL değerinde bir ev satın aldığı iddia edilmişti. Sarıkaya, “Keşke, almadık ama çok isterim almak. bir ara düşündük ama almadık, ilerde düşünebiliriz” diye konuştu.

‘TANIMIYORUM BİLE!’

Cem Yılmaz’la evliliğinden Kemal adında bir oğlu olan Ahu Yağtu, film gösterimine tek başına katıldı. Geçtiğimiz günlerde çıkan milyonluk servis haberleri sorulan Ahu Yağtu, “Milyonluk servis haberi ile ilgili haberim yok” dedi. Hakan Eratik’le çıkan aşk haberlerine sinirlenen güzel oyuncu, “Ben özel hayatımı konuşmuyorum ama Asmalı’da ki haberler uydurma. Ben kendisini tanımıyorum bile” diyerek şaşırttı. Yağtu, Hakan Eratik’le 3 saat aynı mekanda eğlenip aynı eve ayrı ayrı girerek geceyi sonlandırmıştı.