Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Yonca Evcimik’e destek sözü
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Yonca Evcimik’e destek sözü
Hayvan haklarıyla ilgili bugüne kadar birçok çalışma yapan Yonca Evcimik, hayvanları korumak için kamuoyunca çıkması istenilen yasayla ilgili başkente çıkarma yaptı. Evcimik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da söz konusu yasayla ilgili destek sözü aldı.
Kültür Sanat 20 Ocak 2018 - 11:32

Yonca Evcimik, yıllardır hayvan hakları için mücadele eden, bu konuda toplumun her kesimiyle diyalog kuran bir isim. Evcimik, hayvanlarla ilgili bu hafta Ankara’ya çıkarma yaptı.

Ankara ziyaretinde Meclis’e giden Evcimik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de görüştü. Görüşmeyi Instagram’dan paylaşan Evcimik, Kılıçdaroğlu’ndan “Sonuna kadar yanınızdayım” sözünü aldığını açıkladı.

Evcimik, TBMM ziyaretinde AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş ile de hayvanları koruma çalışmaları ve 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu üzerine görüştü.

yoncaevcimik

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş ve Yonca Evcimik…

evcimik2

AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz ve Yonca Evcimik…

evcimik