Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemal Sunal, ölümünün 20. yılında mezarı başında anıldı
Kemal Sunal, ölümünün 20. yılında mezarı başında anıldı
3 Temmuz 2000’de, henüz 55 yaşındayken geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayata veda eden Kemal Sunal 20. ölüm yıldönümünde Zincirlikuyu mezarlığındaki kabri başında anıldı. Merhum sanatçı için mezarı başında yasini şerif okunurken anma törenine sanatçının ailesi ve yakın dostları katıldı.
Emre ÇEVİK
Kültür Sanat 3 Temmuz 2020 - 12:36

Basın mensuplarının da yoğun ilgi ile takip ettiği törene merhum sanatçı Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, çocukları Ali ve Ezo Sunal ile eşleri Nazli Kurbanzade ve Ömer Öztüyen katıldı.

Anma töreninde oğlu Ali ve Kızı Ezo Sunal ile bir açıklama yapan Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal  ‘Kemal’siz yaşamayı kabullenmeye abas yavaş başlıyorum, yalnız yaşamaya alışmaya yeni yeni başladım, sevgisi her gün içimizde artarak devam ediyor, çok hüzünlüyüz’ dedi.

3 YAŞINDA DEDESİ İLE TANIŞACAK

Eşi Nazlı Kurbanzade ile Narın adında bir bebekleri olan Ali Sunal ise anma töreninde kızları Narin’i dedesi ile 3 yaşında daha iyi tanıştıracağız dedi.

“KIZIM BABAMIN FOTOĞRAFINI GÖRDÜĞÜNDE BİR ŞEKİLDE TEPKİ VERİYOR”

Ali Sunal anma töreninde ‘Annemin de dediği gibi babam Kemal Sunal sevgisi hem ailesinde hemde tüm halkımız arasında katlanarak her geçen gün daha da çok büyüyor, babamsız geçen bu 20 yıllık sürede tabi bir kızımız oldu, çok mutluyuz, şu an dedesinin sesini duydukça tepki de veriyor, umarım babam da onu hissediyordur, Narin 3 yaşına gelince onu daha da çok dedesi ile evde ekranda ve resimlerde tanıştıracağım’ dedi. .

Türk sinemasına çok sayıda unutulmaz ve birbirinden komik filmler bırakan Kemal Sunal 7 den 70’e herkes tarafından sevilmeyi başarmıştı.

Son güncelleme: 14:16 - 03.07.2020