Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemal Uçar, sahneden mutfağa göz kırptı, şimdi son filmiyle gündemde
Kemal Uçar, sahneden mutfağa göz kırptı, şimdi son filmiyle gündemde
Ezel dizisinde Ezel'in kardeşi rolünde tanıdığımız Kemal Uçar, son filmi Bütün Saadetler Mümkündür'de mühendislik öğrencisi Ali rolünde.
Kültür Sanat 17 Nisan 2017 - 14:54

Bir sene içerisinde altı filmde boy gösteren Kemal Uçar’ın son projesi Bütün Saadetler Mümkündür oldu. Genç bir yönetmenle çalışan Uçar, gerçek bir hikayeyi beyazperdeye taşımanın mutluluğunu taşıyor. Yazmanın hayatında önemli bir yer tuttuğunu söyleyen Uçar, şiir konusundaysa ‘şiire dokunan yerlerim hasar aldı’ diyerek ilginç bir açıklamaya imza atıyor.

kemal-ucar-film-ic

GURME KANALINDA SUNUCULUK

Şimdilerde bir televizyon platformu üzerinde seyirciye ulaşan bir gurme kanalında yer alan Ünişef adlı programda sunuculuk yapan Kemal Uçar, sunuculuğunu üstlendiği programla ilgili şunları söylüyor: “Açıkçası oyuncu olarak son dönemde oldukça yıpratan projelerde yer aldım ve bu program beni rahatlatıyor. Oldukça eğlenceli bir program olduğundan başka hiçbir şey düşünmüyorum. Ancak tabii ki oyuncu içgüdüm fazla uzak durmama izin vermeyecektir. Hatta bu yaz çekilmesi planlanan güzel bir proje için görüşmeler sonuçlanmak üzere. Eğer olursa seneye çok değişik bir karakterle beyaz perdede olacağım.”