Sözcü Plus Giriş

Kerem Fırtına’dan yeni kitap müjdesi

Oyunculuğunun yanı sıra yazarlığı ile de adından söz ettirmeyi başaran Kerem Fırtına, üçüncü kitabının müjdesini verdi. Ünlü isim, oyunculuğun da yazarlığın da kendisi için çok kıymetli olduğunu söyledi.

Güncellenme: 11:17, 11/12/2018
Kerem Fırtına’dan yeni kitap müjdesi

2017 yılında ‘'En Yakın Arkadaşım Bir Deli'' kitabı ile başladığı yazarlık yolculuğunu, ‘'En Yakın Arkadaşım Daha Deli Daha Öfkeli'' kitabı ile sürdüren Kerem Fırtına, Kahramanmaraş’ta okurlarıyla buluştu. Yoğun bir katılımla gerçekleşen imza gününün ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan yazar Kerem Fırtına, ilkini geçen yıl, ikincisini iki ay önce çıkardığı 3'lü seri halindeki kitabının sonuncusunu 2019'un Ekim ayında okurlarıyla buluşturacağının müjdesini verdi.

‘YÜZLEŞME KİTABI OLACAK’

Üçüncü kitabının isminin “En Yakın Arkadaşım ve Ben” olacağını belirten Kerem Fırtına, kitapla ilgili ipuçları da vererek, “Bu kitap da bir yüzleşme olacak. İnsanların kendilerine, arkadaşlarına itiraf edemedikleri su yüzüne çıkacak. Kitabımda kendisi ile yüzleşen bir çocuk olacak. Kendi hayat hikayemden yola çıkarak durumu analiz ettim” dedi.

Kerem Fırtına, “Oyunculuk mu ? Yazarlık mı?” şeklindeki soruya ise “Her ikisi de benim için çok kıymetli” yanıtını verdi.