Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Keremcem’den otizmli çocuklara destek
Keremcem’den otizmli çocuklara destek
Sevilen şarkıcı Keremcem, otizmli çocuklara destek vermek amacıyla kurulan "Masum Dünya" sergisinin açılışına katıldı
Kültür Sanat 7 Aralık 2016 - 16:44

Ünlü şarkıcı ve dizi oyuncusu Keremcem, otizmli çocuklar yararına Karbon Gallery'de beğenilere sunulan “Masum Dünya” sergisinin açılışına katıldı.

keremcem1

Yiğit Yazıcı, Devrim Erbil, Akın Ekici ve Barış Sarıbaş'ın bulunduğu sanatçıların eserlerinden oluşan “Masum Dünya” sergisinde, otizmli çocuklarla da bir araya gelen Keremcem'e ilgi büyüktü. Keremcem'in etrafını saran otizmli çocuklar, sanatçıya sorular sordular ve bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler. Sevilen sanatçı Keremcem çocukların yaptığı resimlerden de satın alarak derneğe ve çocuklara destek oldu.

keremcem2

Otizmli çocukların yaptığı resimler ile aralarında Genco Gülan, Esra Üner, Yiğit Yazıcı, Devrim Erbil, Akın Ekici ve Barış Sarıbaş'ın bulunduğu sanatçıların eserlerinden oluşan “Masum Dünya” sergisinde, otizmli çocuklarla da bir araya gelen Keremcem'e ilgi büyüktü. Keremcem'in etrafını saran otizmli çocuklar, sanatçıya sorular sordular ve bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler. Sevilen sanatçı Keremcem çocukların yaptığı resimlerden de satın alarak derneğe ve çocuklara destek oldu. Karbon Gallery'de açılan “Masum Dünya” sergisinden elde edilecek gelir gelir OGAD'a (Otizm Güçlü Aile Derneği) bağışlanacak.

“Masum Dünya” sergisi 6-16 Aralık 2016 tarihleri arasında Windowist Tower Karbon Gallery'de görülebilecek.

Son güncelleme: 16:56 - 07.12.2016