Sözcü Plus Giriş

Kıraç ve Gökhan Bölükçü’den film gibi klip

Türk pop-rock müziğinin genç kuşak adayları arasında yer alan Gökhan Bölükçü, ikinci klibini Kıraç’la yaptığı düet şarkısı olan ‘Hüzün Sisleri’ne çekti. 

null
Güncellenme: 11:09, 09/11/2017
Kıraç ve Gökhan Bölükçü’den film gibi klip

Genç sanatçı Gökhan Bölükçü, geçtiğimiz aylarda ‘Senin Gibisi' adlı maxi single çalışmasını Arpej Müzik etiketiyle piyasaya çıkarmış bu kapsamda ilk klibini de ‘Ayrılmam' isimli slow şarkısına çekmişti. Kısa bir süre sonra, sözü ve müziği kendisine ait olan ikinci video klibi ‘Hüzün Sisleri' ile müzikseverlerin karşısına çıkan genç sanatçıya bu şarkıda Kıraç eşlik etti.

İNGİLTERE’DEN KLİBE ÖZEL ÇİZİMLER

Yönetmenliğini Ferhat Kılıç'ın üstlendiği klip Karaköy'de yer alan Boğaziçi Sanat'ta çekildi. Klipte Karadayı dizisinden tanıdığımız Özge Sivrikaya ve oyuncu Yavuz Aksuy rol aldı. Hüzünlü bir aşk hikayesinin anlatıldığı şarkının klip çekimleri bir gün sürdü. Klipte yer alan karakalem çalışmaları da İngiltere'de, resim sanatçısı Mehmet Zeki Günay tarafından yapıldı.

KILI KIRK YARARAK ÇALIŞTIK

Keyifli bir çalışmanın sonunda ortaya kısa film tadında sanatsal bir klibin çıktığını söyleyen Bölükçü, “Hüzün Sisleri, içerisinde rock soundları barındıran en sert şarkılardan biri. Şarkı için stüdyoya Kıraç'la birlikte girdik. Gayet içime sinen bir şarkı oldu. Şarkı için nasıl kılı kırk yardıysam, klip için de aynı hassasiyetin gösterilmesine dikkat ettik. Yönetmenimiz Ferhat Kılıç da çok iyi bir performans gösterdi. Klibin beğenileceğini umuyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:11:04,