Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk dizisinin genç oyuncusu Oğuzhan Tükenmez hayatını yitirdi
Kiralık Aşk dizisinin genç oyuncusu Oğuzhan Tükenmez hayatını yitirdi
Kiralık Aşk dizisinin 21 yaşındaki genç oyuncusu Oğuzhan Tükenmez, trafik kazasında hayatını kaybetti.
Kültür Sanat 5 Ağustos 2018 - 22:22

Verdiği vefat haberleriyle tanınan Onur Akay, 21 yaşındaki oyuncu Oğuzhan Tükenmez'in motor kazasında hayatını kaybettiğini açıkladı. Akay’ın aktardığına göre, 21 yaşındaki Tükenmez, Şişli'de önceki gece 21:30 sularında çalıştığı iş yerin motorunu aldı ve gezmeye çıktı. Şişli Postanesi’nin önünde bir araba Tükenmez’e çarptı ve kaçtı. Hastaneye kaldırılan genç oyuncu ise kurtulamadı.

LİSE DÖRTTEN BU YANA DEK OYUNCULUK YAPIYORDU

Tükenmez’in Kiralık Aşk dizisinin setinde Barış Arduç ve Onur Büyüktopçu ile çekilmiş fotoğrafını da paylaşan Onur Akay, “Lise dördüncü sınıftan bu yana modellik ve oyunculuk yapan Türkiye’nin önemli şirketlerinin tanıtım filmlerinde de rol alan genç oyuncu, düzgün fiziği kadar yeteneğiyle de otoritelerden tam puan almayı başarmıştı. Hedefinin beyaz perdede önemli projelerde yer almaktı. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekânı cennet olsun inşallah” dedi.

kiralik-ask-dizisinde-rol-alan-oguzhan-tukenmez-hayatini-kaybetti2
kiralik-ask-dizisinde-rol-alan-oguzhan-tukenmez-hayatini-kaybetti3

Son güncelleme: 07:12 - 06.08.2018