Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırmızı Kedi, Emek Kitap ve Kitapsan’dan işbirliği
Kırmızı Kedi, Emek Kitap ve Kitapsan’dan işbirliği
Son dönemlerde yayınladığı kitaplarla fark yaratan Kırmızı Kedi, sektörde önemli rol oynayan Emek Kitap ve sektörde 33 yıllık tecrübesi bulunan Kitapsan işbirliği yaptı.
Kültür Sanat 21 Ocak 2020 - 12:23

Kitapsan İzmir’de dört, Konya’da iki ve Antalya’da bir kitabevi ile Kırmızı Kedi Kitabevlerinin bünyesine katıldı. 10 kitabevi için de Emek Kitap ile anlaşarak ortak satın alma ve dağıtım faaliyetlerine devam etme kararı aldı.

Kırmızı Kedi, yakın zamanda açılan Caddebostan şubesi ile 14 olan kitabevi sayısını, bu anlaşmayla 21’e, açılması planlananlarla 25’e tamamlayacak.

Kitapsan, diğer 10 kitabevi için 2014 yılından bu yana 50 bin metrakarelik lojistik merkezinde, kitabevleri ve çevrimiçi kitabevlerine lojistik hizmet sunan Emek Kitap ile ikinci bir anlaşma yaptı. Bundan sonra Kitapsan ve Emek Kitap bilgi birikimlerini ve güçlerini birleştirerek aynı merkezden ortak satın alma ve dağıtım faaliyetlerine de devam edecek.