Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kitap fuarına yoğun ilgi
Kitap fuarına yoğun ilgi
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı'nda ünlü yazarlarla buluşan vatandaşlar söyleşi ve imza günlerine yoğun ilgi gösteriyor
Kültür Sanat 5 Nisan 2017 - 11:13

Türkiye'nin sevilen yazarlarından Kahraman Tazeoğlu, kendisine gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Beni okurlarımla buluşturan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a çok teşekkür ediyorum” dedi.

11

enizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği Ege'nin en büyük kitap fuarı kapılarını açmasının ardından kitapseverlerin akınına uğradı. Her gün binlerce vatandaşın akın ettiği fuarda onlarca yazar kitapseverlerle bir araya gelerek söyleşi ve imza günlerine katılıyor. Ünlü yazarların imza günlerinde ve söyleşilerde kitapseverlerle bir araya geldiği Denizli Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu’nu ağırladı. Kitapseverler Tazeoğlu’ndan imza almak için uzun kuyruklar oluştururken, kitaplarını okurları için imzalayan ünlü yazar, hatıra fotoğrafı çektirdi.

12

“OKUMAYA DEVAM EDİN”

Ünlü yazar Tazeoğlu, fuara yönelik fikirlerini şu şekilde ifade etti:

“İnsanı ve dünyayı değiştirebilmek için insanların okumaya ihtiyacı var. Düzenlenen bu fuar ile insanlar yazarlarla bir araya gelerek onlara kalplerindeki, gönüllerindeki bütün soruları sorabilecekler. Bize bu imkanı sağladığınız için çok teşekkür ediyorum. Sizin gücünüzü arkamızda hissetmek bize daha iyi şeyler yazdırıyor”

Tazeoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Sevgili Denizlili okurlarım biliyorum hepiniz burada olmak isterdiniz. Gelemeyenler, uzakta olanlar hiç merak etmeyin ben artık her sene bu fuarda olacağım. Bu sene gelemezseniz bile seneye mutlaka buyurun gelin. Kitapla kalın, okumaya devam edin”