Kızılordu Korosu Haluk Levent’le konser verdi

Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile sahneye çıktı. Konserde Cumhuriyet marşları ve Rus marşları seslendirildi.

Kızılordu Korosu Haluk Levent’le konser verdi

135 kişilik Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ve sanatçı Haluk Levent, Fethiye’de Beşkaza Meydanı’nda sevenleriyle buluştu.

Konser, Kızılordu askerlerinin taşıdıkları Türk ve Rus bayraklarını sahneye yerleştirmeleriyle başladı.

(FOTO: SÖZCÜ)

İlk bölümde 135 kişilik Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu, birbirinden güzel marşlarını Fethiye için seslendirdi. Daha sonra Haluk Levent, Cumhuriyet Marşlarını seslendirdi.

(FOTO: SÖZCÜ)

2 saat boyunca sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatan Haluk Levent ve Rus Kızılordu, konser sonunda uzun süre alkışlandı.

(FOTO: SÖZCÜ)

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Sahneye alkışlarla çıkan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Belediye başkanı olduğumda her şeyin çok güzel olacağını söylemiştim. Salgın dolayısıyla ara vermiştik ama önümüzdeki günlerde güzel sürprizlerle beraber olacağız. Bunu bilmiyorsunuz ama Haluk Levent, AHBAP Derneği ile belediyemize milyonlarca lira bağışta bulundu. Yangında evi yanan dostlarımızın evlerinin yapımından, eşyalarına kadar üstlendi. Kendisine teşekkür ederim. Memleket sevdalısı Haluk Levent ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Dünyanın en büyük korosu, Kızılordu Korosu’na  teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde güzel etkinliklerde birlikte olmak dileğiyle sanatla, müzikle ve sevgiyle kalın” dedi.

(FOTO: SÖZCÜ)

Konserin sonunda Haluk Levent ve koro şefine çiçek verildi.