Sözcü Plus Giriş

‘Kızım ve Ben’in vizyon tarihi belli oldu

Başrollerinde Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan 'Kızım ve Ben' 6 Nisan 2018'de vizyona girecek.

null
Güncellenme: 17:37, 19/11/2017
‘Kızım ve Ben’in vizyon tarihi belli oldu

Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu’nun yanı sıra İskender Bağcılar, Gizem Hatipoğlu, Emre Özcan, Cem Cücenoğlu, Cengiz Kurtoğlu ile Ömür Arpacı gibi isimleri de kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini ve senaryosunu Murat Gürvardar’ın üstlendiği ‘Kızım ve Ben’ 6 Nisan 2018’de vizyona girecek.

GERÇEK BİR YAŞAM ÖYKÜSÜNDEN UYARLANDI

Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan film aile bağlarının sarsılışını konu ediniyor. Doruk, varlıklı bir ailenin tek çocuğudur. En büyük hayali polis olmak olan Doruk bu hayalini de gerçekleştirir ve akademiden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’la kısa sürede bir kız çocuk sahibi olurlar. Ancak küçük Zeynep’in doğuşunun ardından Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk hem işini hem kızının bakımını üstlenir. Nihayet kızıyla sarsılmaz bir bağ kurduklarında ise Serap geri dönecek ve herkes için zorlu bir alışma süreci başlayacaktır.

İlginizi ÇekebilirYasmin Levy: Zeki Müren dinleyerek büyüdümYasmin Levy: Zeki Müren dinleyerek büyüdüm