Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Koca Dünya’ seyircisiyle ilk kez buluşuyor
‘Koca Dünya’ seyircisiyle ilk kez buluşuyor
Reha Erdem’in yeni filmi Koca Dünya, 21 Şubat’ta Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi yararına yapılacak ön gösterimle ilk kez sinemaseverlerle buluşacak
Kültür Sanat 14 Şubat 2017 - 11:47

Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi yararına düzenlenen kampanyanın ilk etkinliğinde, ‘Korkuyorum Anne’, ‘Beş Vakit’, ‘Hayat Var’ ve ‘Kosmos’ gibi başyapıtlarla Türk sinemasının en önemli yönetmenlerinden biri olan Reha Erdem‘in son filmi ‘Koca Dünya’ ilk kez izleyiciyle buluşacak.

koca2

Gala ve kampanya çerçevesinde düzenlenecek diğer etkinliklerin geliri, Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi'nin gerçekleştirdiği; Hisar Kısa Film Seçkisi, Türkiye Sineması Görsel Hafıza Projesi, Sinefil Dergisi, Sinema Söyleşileri Kitabı ve diğer projelerin hayata geçirilebilmesi amacı ile kullanılacak.

Yönetmen Reha Erdem ve film ekibinin katılımıyla 21 Şubat 2017, Salı akşamı saat 19.30' da SineBu' da gerçekleşecek olan galadan elde edilecek gelirle, öğrencilere sinema sanatını tanıtmaya, sevdirmeye yönelik film gösterimleri düzenlemekte olan Mithat Alam Film Merkezi'ne fon sağlanmış olacak.