Sözcü Plus Giriş

Komedi terapisi ayağınıza geldi

Doğaçlama tiyatro ekipleri içerisinde, performansı ve yüksek seyirci memnuniyeti ile dikkat çeken Tiyatro Karyola bu Cuma 20:30’da Talimhane Tiyatrosu sahnesinde seyircisi ile buluşuyor

null
Güncellenme: 15:56, 14/02/2017
Komedi terapisi ayağınıza geldi

Sanat yönetmenliğini Mehmet Ergen'in yaptığı Talimhane sahnesi ağırlıklı dünya klasiklerine ve genç yazarların metin oyunlarına yer vermekte. İlk kez bir komedi ekibi için sahnesini açan Talimhane Tiyatrosu ilk deneyimi tüm seyircileri ile paylaşmak istiyor.

komedi2

Karyola Doğaçlama, eğlence anlayışınıza yeni bir anlam kazandırmak, düşünmeden hunharca gülmek ve az da olsa normal hayattan uzaklaşmak isteyenler için, ‘Gülmenin En Konforlu Hali’ni sanatseverlerin ilgisine sunuyor.

komedi3

“KARYOLA RAHATLIĞINDA DOĞAÇLAMA KAHKAHA TERAPİSİ”

2014 yılı Ocak ayında daha önceden çeşitli doğaçlama ekiplerinde görev almış oyuncular tarafından kurulmuş hem yeni hem eski bir gruptur. İzmir ve İstanbul ekiplerinin birleşmesinden doğan bu grup, bu karmayı enerjilerine de çok olumlu yansıtarak kısa zamanda seyirciden tam not almayı başardı.

OYUNCULAR

Kerem Büyüktaş

Ömer Varol Martı

Özgür Eraslan

Sena Karaman

Tuğba Kürükoğlu

Umur Seven

Yönetmen : Ömer Varol Martı

Moderatör: Gülay Yıldız Gülün – Duygu Ergün

Teknik : Berathan Kurt – Hemrin Hejan Yıldız

İlginizi Çekebilir'Hoşgeldin Boyacı' Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde'Hoşgeldin Boyacı' Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde