Komşuyu sarsan olay: Ünlü oyuncu ve yönetmen gözaltına alındı

Yunanistan'ın meşhur oyuncularından Dimitris Lignadis, reşit olmayan iki çocuğa cinsel saldırıda bulunduğu için gözaltına alındı.

Komşuyu sarsan olay: Ünlü oyuncu ve yönetmen gözaltına alındı

Yunanistan’ın önde gelen oyuncularından ve aynı zamanda yönetmenlerinden biri olan Dimitris Lignadis, önceki gün ortaya çıkan iddialar ile birlikte gözaltına alındı.

Yunanistan Ulusal Tiyatrosu’nun Sanatsal Direktörü olarak görev alan Lignadis’in çok sayıda tecavüz ve cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıktı.

KENDİSİNE YAKIN BİR KADIN İTİRAF ETTİ

Lignadis’in 2010 yılında 14 yaşındaki bir erkek çocuğuna tecavüz ettiğinin ortaya çıkmasının ardından ülkede yer yerinden oynadı. Lignadis’e çok yakın olduğu bilinen bir kadının bu bilgiyi güvenlik güçleriyle paylaştığı belirtildi. Yunan gazetesi Kathimerini, Lignadis’in 2015 yılında reşit olmayan başka bir çocuğa cinsel saldırıda bulunduğunu yazdı.

Atina’daki polis karakoluna giderek teslim olan Lignadis daha sonra gözaltına alındı.

Kathimerini, Lignadis’in iddiaları yalanladığını söylerken avukatı Nikos Georgeouleas, “Yakalama kararı çıkarılınca kendisi isteyerek buraya geldi ve onun kaçma ya da saklanma gibi bir amacı yok. Lignadis, Yunan polisiyle iş birliği yapmak istiyor” dedi.

Ünlü oyuncunun tecavüz itirafı ülkeyi karıştırdı: Yalnız değilsin İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncunun tecavüz itirafı ülkeyi karıştırdı: Yalnız değilsin Yıldız Savaşları serisinin ünlü oyuncusu David Prowse yaşamını yitirdi İlginizi Çekebilir Yıldız Savaşları serisinin ünlü oyuncusu David Prowse yaşamını yitirdi
Loading...