Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Konuşan Resimler’ albüm oldu
‘Konuşan Resimler’ albüm oldu
Sanatçı Ebru Ceylan'ın tasarımını oyuncu Selen Öztürk ile oluşturduğu ve 'Konuşan Resimler-1' sergisi albüm olarak yayınlandı. Albümün dinlenmesinden elde edilecek gelir bir hatıra ormanı ve çocukların doğa eğitimleri için TEMA Vakfı’na bağışlanacak.
Kültür Sanat 6 Haziran 2018 - 17:54

Cumhuriyet döneminin beş farklı akımından edebiyatçıların hayatlarına, kırılma noktalarına, hayallerine ve aşklarına Türkiye'nin önde gelen oyuncuları ve seslendirme sanatçıları ses verdi. Daha önce sergide de yer alan yağlı boya tablolara eşlik eden hikâyelerin yer aldığı albüm, farklı fikirleri ile tarihe iz bırakan edebiyatçılarını ağırlıyor.

Deniz Çakır, Yiğit Özşener, Mert Fırat, Mehmet Günsür, Selen Öztürk, Yekta Kopan gibi isimlerin yer aldığı ‘Konuşan Resimler-1’ albümünün birincisi TEMA Vakfı iş birliği ve Eğlence Fabrikası etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı. Albümden elde edilecek gelir çocukların eğitimine ve bir hatıra ormanına aktarılacak.

‘Konuşan Resimler-1’ albümünde Bahtiyar Engin, Beyti Engin, Cenk Sözeri, Ceylan Ertem, Deniz Çakır, Emre Erkan, Hakan Kurttaş, Görkem Kanpolat, Levent Özdilek, Levent Üzümcü, Melih Selçuk, Mehmet Günsur, Mert Fırat, Murat Akkoyunlu, Oktay Kaynarca, Onur Saylak, Ozan Akbaba, Rıza Kocaoğlu, Sarp Akkaya, Saygın Soysal, Selen Öztürk, Selim Bayraktar, Serhat Teoman, Sevinç Erbulak, Yekta Kopan, Yiğit Özşener yer alıyor.

tomrisuyar
orhanveli
oktayrifat
image6
image4
image3
image2
neyzentevfik
cemalsureya
asikveysel